Sava tērauda un dzelzs durvju ražotne – tā ir viena no uzņēmuma galvenajām priekšrocībām. Torex ražotne ir izveidota ar augstu ražošanas iekārtu automatizācijas līmeni. Tajā tiek izmantotas augstu tehnoloģiju aprīkojums no vadošajiem Eiropas un Āzijas uzņēmumiem:

__

Itāļu automatiskās ražošnas līnijas Gasparini un Salvagnini ļauj izgatavot lielu daudzumu kvalitātīvu tērauda durvju virsmu.

__

Japāņu zīmola Kawasaki metināšanas automāti atļauj metināšanas šuvi iestrādāt bez tam sekojošās apstrādes nepieciešamības. Tas paaugstina durvju konstrukciju izturību.

__

Šveices automātiskās ražošanas līnijas ideāli vienmērīgi sadala pulvera-polimēra pārklājumu pa visu izstrādājuma virsmu. Tas nodrošina tā augsto aizsardzības kvalitāti un estētisku izskatu.

__

Automātiskās velmju spiedes dod iespēju sasniegt ideālu ģeometrisku precizitāti profilu apstrādē. Turklāt, automātiskā velme ļauj kā materiālu metāla durvju izgatavošanai izmantot viengabalainu metāla loksni. Tas būtiski paaugstina konstrukcijas izturību.

__

Japāņu lāzergriešanas iekārta Mazak nodrošina augstu precizitāti dzelzs detaļu griešanas operācijās. Šī metāla durvju izgatavošanas tehnoloģija ļauj izgatavot vissarežģītākās mūsdienu durvju konstrukcijas.

Torex metāla durvju izgatavošanai tiek izmantoti vislabākie materiāli un komponentes: Novoļipeckas metalurģijas kombināta eksporta ruļļu tērauds, augstā drošības līmeņa slēdzenes Blockido, antivandālas teknes pa vērtnes perimetru un daudz kas cits.

Kompānija Torex nepārtraukti attīsta un uzlabo metāla durvju ražošanas tehnoloģijas (ikgadējs investīciju apjoms ražošanā – 7 000 000 eiro). Tas ļauj ik gadu papildināt tirgu ar jauniem durvju modeļiem: ieviešot gan jaunas interesantas krāsu kombinācijas, gan dažādas noderīgas papildus opcijas.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu rūpnīcu un Torex metāla durvju ražošanu? Skatieties video par rūpnīcu vai zvaniet mums pa tālruni + 371 25 770 170. Mūsu speciālisti sniegs visu jums nepieciešamo informāciju.