Torex metāla durvju konstrukcijas veidotas atbilstoši visiem mūsdienu skaņas un trokšņu izolācijas, drošības un dizaina standartiem. Tās tiek izgatavotas pilnīgi automatizētā ražotnē, katrs ražošanas cikls tiek pastavīgi kontrolēts. Kompānija Torex durvju izgatavošanā izmanto vismodernākos materiālus. Mūsu speciālisti pastāvīgi strādā pie durvju kvalitātes uzlabošanas.

Torex metāla durvju konstrukciju īpatnības

__

Durvju kārbas un vērtnes unikālā konstrukcija (ir patentēts).

__

Praktiskas pret vandālismu pasargātas durvju virsmas.

__

Droša slēdzeņu sistēma (augsta drošības līmeņa slēdzenes Blockido).
(izlaušanas pretestības augstās klases atslēgas Blockido).

__

Durvju kārbas un vērtnes divkāršs blīvējums.

__

Ekskluzīvi apdares materiāli, dažādu krāsu dekoratīvie paneļi.

__

Skaņas izolācijas un siltumizolācijas tehnoloģijas ir patentētas.

__

Metāla ekscentriķis.

__

Izturīgi pulver-polimēra un Cortorex pārklājumi. Tie pasargā durvju virsmu no mehāniskas iedarbes, korozijas un elektrizēšanās. Durvis ar šādu pārklājumu piemērotas uzstādīšanai «iela-māja» robežā.

Papildus konstrukcijas pamatelementiem, Torex durvīm ir pieejamas papildus opcijas. Tās paaugstina to lietošanas ērtību un drošības līmeni (piemēram, papildus metāla restes).

Torex durvju ražošanas galvenās iezīmes

Katrs Torex durvju modelis atbilst Standartam, tos raksturo sekojošie rādītāji:

__

Maksimāli drošības, skaņas un siltumizolācijas, kā arī izturības standarti.

__

Teicama aizsardzība pret smakām, putekļiem un caurvēju, pateicoties divkāršam durvju korpusa blīvējumam, metāla ekscentriķim un aizsargātām slēdzenēm.

__

Augsts drošības līmenis. Vismaz viena no divām slēdzenēm, ar kurām tiek aprīkotas durvis, atbilst 4. (augstākajam) drošības līmenim.


Torex durvju izskata raksturojums

Mūsu durvju izskats – tā ir lieta, kurai mēs veltam ļoti daudz laika un uzmanības. Viena no mūsu uzņēmuma struktūrvienībām ir dizaineru birojs. Šī biroja speciālisti vienmēr ir gatavi piedāvāt jums interesantus ieejas durvju risinājumus. Katram durvju modelim iespējams izmantot dažādu krāsu materiālus un papildus elementus, kas individualizēs jūsu durvju izskatu.