Bagātīgais Torex produkcijas sortiments dod lieliskas iespējas atrast jūsu mājai vai dzīvoklim piemērotu ieejas durvju modeli, ņemot vērā katra individuālās prasības. Izvēloties durvis, jums skaidri jāapzinās, kādu budžetu jūs plānojat iztērēt pirkumam, kādos apstākļos ekspluatēsies jūsu nākamās durvis un kādiem tehniskajiem parametriem tām ir jāatbilst.

Kā pareizi izvēlēties labas ieejas metāla durvis?

Galvenie kritēriji ir:

Drošība.

Visu veidu Torex metāla durvju konstrukcijas (bildes jūs varat apskatīt mūsu mājas lapā) sastāv no izturīgas kārbas un biezas vērtnes, aprīkotām ar pret noņemšanas skrūvēm un sistēmu, kas nepieļauj neatļauti atdalīt vērtni no kārbas. Turklāt, mūsu durvis tiek aprīkotas ar drošām Blockido slēdzenēm, kurām ir augsts aizsardzības līmenis. Jebkuras Torex durvis garantēs jums un jūsu ģimenei maksimālu drošību.

Pievilcīgs izskats.

Novitāte, ekskluzivitāte, efektīgs dizains – šīs ir tās īpašības, kuras izceļ Torex durvis. Ja izvēloties durvis, jums svarīgs ir tieši šis kritērijs, tad pievērsiet uzmanību sēriju ТМ Professor un Ultimatum modeļiem. Pirmā sērija jūs iepriecinās ar oriģināliem mūsu dizaineru izpildītiem zīmējumiem, bet otrā – ar pieejamo formu un krāsu kombināciju daudzveidību.

Atpazīstams zīmols.

Zīmols Torex ir ieguvis atzinību visos Krievijas reģionu un NVS valstu tirgos. Torex durvju izvēle raksturos jūs kā cilvēku, kurš augstu novērtē kvalitatīvu dzīves līmeni.

Komforts un ērta ekspluatācija.

Torex ieejas durvju uzstādīšana neaizņem daudz laika; durvis ir ērti ekspluatējamas. Tādi konstrukcijas elementi, kā, piemēram, gultņu eņģes vai īpašs slēdzenes cilindra mehānisms, lauj bez pūlēm aizvērt un atvērt durvis.

Izdevīgs pirkums.

Torex durvju sortiments piedāvā dažādu cenu kategoriju izstrādājumus. Tāpēc, pat ar minimālu budžetu, jūs varat atrast durvju modeli atbilstoši savai gaumei. Pieejamajā cenu segmentā Torex durvis pēc savām drošības, skaņas un siltumizolācijas īpašībām pilnībā atbildīs visaugstākajiem standartiem. Tas tiek sasniegts pateicoties ražošanas procesu modernizācijai un automatizācijai.

Izvēloties ieejas durvis savam dzīvoklim vai mājai, jūs balstāties uz dažādiem kritērijiem. Bet, lai arī kādu no Torex durvju modeļiem jūs izvēlēsieties, varat būt pārliecināts: jūsu rīcībā būs kvalitatīvas, drošas un pievilcīgas ieejas durvis! Zvaniet mums pa tālruni + 371 25 770 170.