Ir viegli apjukt lielā Torex durvju sortimenta priekšā, ja neesi iepazinis uzņēmumā ražoto durvju tehniskos raksturojumus. Mēs pacentīsimies atvieglot Jūsu izvēli, iepazīstinot Jūs ar Torex durvju galvenajām īpatnībām.

Tērauda plātnes biezums.

Šim tehniskajam parametram ir tieša ietekme uz durvju konstrukcijas izturību un drošību. Torex durvju izgatavošanā galvenokārt tiek izmantots 1,5 mm biezs tērauds(izņēmums – durvis ТМ Professor – tērauda biezums līdz 2 mm). No drošības viedokļa šis rādītājs ir optimāls. Turklāt, no šāda biezuma tērauda ir iespējams izgatavot sarežģīti izlocītās konstrukcijas ar izcilām izturības īpašībām. Ieejas durvis no biezāka tērauda būs pārāk smagas un dārgas, kamēr to aizsargājošās īpašības būs praktiski identiskas 1,5 mm biezām tērauda durvīm.

Durvju vērtnes biezums.

Torex durvju biezums ir no 70 mm un vairāk. Tas ir saistīts ar papildus skaņas un siltumizolācijas slāni. Jo slānis ir biezāks, jo attiecīgi lielāks ir durvju vērtnes biezums, jo drošāka aizsardzība pret aukstumu un trokšņiem.

Metāla durvju standarta izmēri.

Torex durvis tiek izgatavotas ļoti plašā standarta izmēru diapazonā: 860-1000 mm platumā un 2000-2500 mm augstumā. Iespējams izgatavot arī dažāda izmēra divviru durvis (platums 1200-1500 mm un augstums 2050-2150 mm). Tik liela izmēru izvēle ļauj piemeklēt durvis praktiski jebkuram durvju aiļu izmēru standartam.

Metāla durvju svars.

Metāla durvju vidējais svars ir 100 kg. Konstrukcijas ar svaru no 120 kg parasti tiek uzstādītās pēc individuāla pasūtījuma un tās pārsvarā paredzētas ekspluatācijai sarežģītos apstākļos. Metāla durvju svaru ietekmē tādi faktori kā slēdzeņu un eņģu svars, dekoratīvās apdares un MDF paneļu elementi, citi aksesuāri.

Eņģu skaits.

Standartā Torex durvju uzstādīšanai izmanto divas ārējās eņģes uz balsta gultņiem. ТМ Professor durvīm ir trīs eņģes. Katra no eņģēm iztur slodzi virs 140 kg pieņemot, ka durvju vidējais svars ir 100 kg. Tas ir pietiekoši, lai nodrošinātu uzticamu durvju ekspluatāciju visā to kalpošanas laikā. Eņģes var būt iestrādātas gan no kreisās, gan no labās puses.

Durvju apdares veidi.

MDF plāksnes un dekoratīvais PVC pārklājums ļoti precīzi atveido dabīgās koksnes krāsu un faktūru, turklāt tiem piemīt augsta nodilumizturība, ugunsdrošība, higiēniskā drošība.

Jūs interesējošo Torex durvju modeļa tehnisko specifikāciju, Jūs varat precizēt piezvanot mums pa tālruni + 371 25 770 170.