Torex durvis – tā ir drošība, izturība, glīts izskats, izcila kvalitāte un plašs produkcijas sortiments. Mūsu vietnē jūs varēsiet atrast visu nepieciešamo informāciju par Torex durvju sērijām un konkrētajiem modeļiem. Jūs arī uzzināsiet durvju tehniskos raksturojumus, izpildījuma iespējas, uzstādīšanas un ekspluatācijas īpatnības. Jūsu ērtībai informācija par mūsu produktiem ir sadalīta tēmu sadaļās un apakšsadaļās:

Kā izvēlēties metāla durvis?

Šeit mēs iepazīstinām lasītāju ar kritērijiem, pēc kuriem būs vieglāk izvēlēties jums atbilstošo durvju modeli.

Metāla ieejas durvju konstrukcija

Šajā nodaļā jūs sīkāk uzzināsiet par Torex durvju konstrukcijas īpatnībām un par to, kādas funkcijas ir konkrētajiem durvju elementiem.

Durvju tehniskie raksturojumi

Lasot šīs nodaļas informāciju, jūs iegūsiet skaidru priekšstatu par visu piedāvāto durvju tehniskajiem raksturojumiem. Tas palīdzēs izvēlēties jums visvairāk piemēroto modeli. Kāds vairāk pievērš uzmanību cenai, cits – kvalitātei, trešajam svarīga ir paaugstināta drošība un durvju izskats. Torex durvju dažādās sērijas atbilst pircēju dažādām prasībām. Bet galvenais ir tas, ka ikviens atradīs tieši savas Torex durvis.

Metāla durvju ražošana

Šeit ir sniegta informācija par Torex durvju ražošanas īpatnībām un par to, kādas tehniskās īpašības iegūst gatavie izstrādājumi, pateicoties dažādo tehnoloģiju un iekārtu izmantošanai.

Ja pēc iepriekš minēto mūsu vietnes sadaļu apmeklēšanas, jūs esat gatavi izdarīt izvēli un precīzi zināt, ko vēlaties, mēs iesakām jums izmantot konfiguratoru piemērota modeļa ērtākai izvēlei. Zvaniet mums pa tālruni + 371 25 770 170.