Torex – vienmēr patīkami atklājumi!

Metāla durvju rūpnīca Torex tika dibināta 1989. gadā. Vairāk nekā 25 gadu laikā Torex ir sasniedzis mūsdienīga uzņēmuma līmeni ar augstu ražošanas jaudu. Lielā  uzkrātā pieredze ir ļāvusi mums sasniegt izcilus kvalitātes rādītājus modernu pasaules standartu līmenī.

Šodien Torex ir novatoriskas un patentētās tehnoloģijas metāla durvju ražošanas jomā.

Kāpēc pircēji izvēlas Torex durvis?

Rūpnīcas kvalitāte

Robotizēta mūsdienīga ražotne un daudzpakāpju kvalitātes kontrole samazina brāķa iespēju.

Kompānijas inženieri pastāvīgi uzlabo ieejas durvju konstrukcijas. Ražošanā tiek izmantoti tikai kvalitatīvi materiāli un detaļas no vadošajiem ražotājiem.

Klientu atbalsts

Torex firmas salonos strādā augsti kvalificēti konsultanti, kuri ir izgājuši speciālu apmācību. Klientu atbalsta dienests vienmēr ir gatavs atbildēt uz klientu jautājumiem. Ar Torex vienmēr ir ērti!

Uzņēmuma dīleru tīkls

Torex firmas sertificētos dīleru salonos un zīmolu sekcijās pircējam piedāvās pilnu pakalpojumu komplektu – no palīdzības metāla durvju izvēlē līdz to uzstādīšanai ar sertificētas servisa­ montāžas brigādes palīdzību.

Miljoni cilvēku katru dienu atver Torex durvis!

Mēs strādājam klienta interesēs. Mūsu durvis ir patīkami atvērt, viegli izmantot, tās ir drošības un kvalitātes paraugs. Torex kompānija nepārtraukti attīstās – mēs ieviešam jaunas tehnoloģijas, nepārtraukti uzlabojam mūsu produkciju, apmācām mūsu speciālistus.