Torex ieejas metāla durvju uzstādūšanu veic obligāti mūsu kompānijas speciālisti. Tikai tādā gadījumā montāžas darbu rezultata garantija būs patiess. Līdz ar to jūs saņemat simtsprocentīgu pārliecību, ka konstrukcija bija uzstādīta pareizi.

Ieejas dzelzs (tērauda) durvju uzstādīšanas galveni noteikumi un etapi

Torex ieejas durvju montāža tiek izpildīts vairākos etāpos:

  • Pirms darbu sākuma ir nepieciešams izvākt no montāžas zonas mēbeles un citus interjera priekšmetus, elekroierīces, kontaktligzdas. Skaitītājus vajag aizsargāt ar polietilēna plēvi, bet elektrovadus, tālruņa un televīzijas kabeļus demont;et uz uzstādīšanas laiku. Turklāt, uz durvju kārbu ir nepieciešams pa trijām pusem uzlīmēt speciālu mālderu lenti, kura palīdzēs saglabāt durvju bloka nebojātu lakakrāsu pārklājumu.
  • Pa durvju kārbas konturu veic minerālas plāksnes montāžu, iekļautu durvju piegādes komplektā.
  • No transporta stāvokļa uz darbu tiek uzstādītās montāža cilpas. Kārba uz paliktniem tiek ielikts durvju ailē. Tiek pārbaudīti sliekšņa un pārsedzes horizontāls stāvoklis un kārbas statņu vertikāls stāvoklis. Tiek izurbti caurumi sastiprinātelementiem..
  • Nākamais etāps – tās ir durvju plātnes uzstādīšana, kira ir uzkarināts uz durvju kārbas. Šajā etāpā ir ļoti svarīgi pārliecināties, ka rokturi un atslēgas strādā pienācīgā veidā. Ja viņi stradā ar piepūlēm, – noregulēt kārbas atslēgas statni ar paliktņu palīdzību.
  • Dobums starp kārbas un sienas tiek aizpildaīts ar poliuretāna montāžas putām vai smilšu-cementa šķīdinājumu (atkarībā no durvju konkrēta modeļa un tā ekspluatācijas apstāķliem).
  • Torex durvīm, uzstādītām «māja-iela» robežā, vajag izdarīt durvju naga vai tambura montāžu.

Visus interesējošus jautājumus jūs varat pajautāt mūsu konsultantam, piezvanot pa tālruni + 371 2 577 01 70