Torex vizītkarte – augsts servisa līmenis. Katru gadu kompānijas servisa centri paplašina pakalpojumu sarakstu un pastāvīgi paaugstina  pakalpojumu kvalitāti.Jūs varat izmantot šādas kompānijas iespējas:

  • Durvju ailes mērīšana. Precīzs mērījums ir ārkārtīgi svarīgs ieejas durvju kvalitatīvai uzstādīšanai. Šo atbildīgo uzdevumu vislabāk uzticēt speciālistam – profesionālim. Liela pieredze un  ārdurvju uzstādīšanas daudzo nianšu zināšana ļauj kompānijas darbiniekiem izpildīt darbu ļoti precīzi.
  • Durvju piegāde. Mēs jums piedāvājam 2 piegādes variantus: ar durvju uzstādīšanu un bez durvju uzstādīšanas. Durvju piegādes termiņš (ja durvis ir   mūsu  noliktavā) ir no 2 līdz 4 dienām. Ja durvis tiek izgatavotas pēc pasūtījuma, piegādes termiņš – no 14 dienām. Mēs garantējam precīzu visu līgumā noteikto piegādes termiņu ievērošanu.
  • Durvju uznešana uz konkrēto  stāvu.  Ja nepieciešams, šis pakalpojums arī tiek sniegts.
  • Veco durvju demontāža. Lai veco durvju demontāža noritētu viegli, ātri un droši, iesākām to veikt kvalificētiem speciālistiem. Ar nepieciešamo instrumentu un ierīču komplektu kompānijas darbinieki veiks veco durvju demontāžu ātri, rūpīgi, nesabojājot jūsu īpašumu.  Pēc visu demontāžas darbu izpildes durvju aile būs pilnībā atbrīvota, lai varētu uzstādīt jaunās ārdurvis.
  • Jauno durvju montāža. Konkrētās montāžas cenu nosaka inženieris durvju mērījuma laikā. Tā ietver sevī : durvju uzstādīšanu jau tam sagatavotā ailē, speciālo montāžas putu izmantošanu un atkritumu novākšanu pie durvīm (pēc montāžas), ailes pastiprināšanu un apstrādi pēc nepieciešamības.