ULTRA-M

1. Vērtnes iekšējais pildījums – putu poliuretāns

2. Klases aizsardzību slēdzene

3. Klases aizsardzību slēdzene

4. Izturīgs pulverveida karsētajs krāsojums

5. Plaša durvju apmale

6. Stinguma sija vērtnes perimetrā

7. Vērtnes biezums – 70 mm.

8. Gumijas blīvējuma kontūrs perimetrā

9. Gumijas blīvējuma vērtnes kontūrs

10. Metala ekscentriķis

 • 1. Vērtnes iekšējais pildījums – putu poliuretāns

 • 2. Klases aizsardzību slēdzene

 • 3. Klases aizsardzību slēdzene

 • 4. Izturīgs pulverveida karsētajs krāsojums

 • 5. Plaša durvju apmale

 • 6. Stinguma sija vērtnes perimetrā

 • 7. Vērtnes biezums – 70 mm.

 • 8. Gumijas blīvējuma kontūrs perimetrā

 • 9. Gumijas blīvējuma vērtnes kontūrs

 • 10. Metala ekscentriķis

  Drošība un ekonomija

  no 280 €
  PVN 21% iekļauts cenā

  ULTRA sērijas durvis — iespēja saņemt rūpnīcas kvalitāti par pieejamu cenu. Tās ir ražotas ar visām ieejas durvju mūsdienu prasībām, aizsardzību pret izlaušanu, trokšņu un siltuma izolāciju, funkcionālām apdarēm.

  Šīs durvis – ir tieši tādas, kādas man ir vajadzīgas: lētas un praktiskas. Iepriekš troksnis no kāpņutelpas man traucēja gulēt. Un aiz šīm durvīm es troksni vairs nedzirdu! Vēl man patīk, ka ir vienkārši atvērt un aizvērt visas atslēgas. Pašas durvis man arī ir viegli atvērt. Un tās izskatās glīti — var redzēt, ka tās ir izgatavotas rūpnīcā.

  • null
   Pieejama cena. Jūs saņemat reālu rūpnīcas kvalitāti un nepārmaksājat.

  Platformas apraksts

  Drošība

  Pamata izlaušanas pretestības augstākas (4.) klases atslēga un papildus 2. klases atslēga, durvju plātne ar speciālo pastiprinājošo locījumu, nakts aizbīdnis, pret noņemšanas rīheli un durvis actiņa ar plašu apskata stūri — cienīga aizsardzība par cienīgu cenu.

  __

  Ultra-M durvis ir aprīkots ar klases “standarts” atslēgu sistēmu. Ultra-М sērijas durvis tiek uzstādītās 2 sertificētās atslēgas, vienam no kuriem ir augstāka drošības un izlaušanas pretestības klase.

  __

  Pastiprinojošs locījums pa visu plātnes perimetru droši aizsedz atslēgu un cilpu zonas. Tas aizsargās jūsu durvis no izlaušanas ar durvis plātnes izspaidīšanas no kārbas metodi.

  __

  Slēdzenes tiek iepakotās rūpnīcas “Torex”drošības dienestā un uzplēstās personīgi ar pircēju pēc durvis uzstādīšanas — dublikāta izgatavošana ar krāpniekiem nav iespējama.

  __

  Pamata atslēga “BORDER”, suvalda, 4. (augstāka) drošības un izlaušanas pretestības klase. Parastos ša cenu segmenta durvis tādas klases atslēgas, kā noteikums, nav tiek uzstādītās. Atslēga ir komplektēta ar iebūvētu nakts aizbīdni. Otra atslēga “POLICE”: suvalda, 2. klases.

  __

  Ultra-М durvis plātne ir sastāv no tērauda loksnes ar 1.2 mm biezumu, viņam ir kārbveida konstrukcija ar speciālu pastiprinājošu locījumu — tās viss nodrošina atbilstību augstākas izturības klasei pēc Standarta.

  Silt- un trokšņizolācija

  Ultra-M durvis silt- un skaņizolācijas sistēma pieder pie “standart” klases un atbilst Standarta prasībām.

  __

  Kā silt- un skaņizolācijas materiāls tiek izmantots putu poliuretāns (PPU).

  Aizsardzība pret smaržām un caurvējiem

  Pateicoties blīvētāju dubultam konturam, Ultra-M sērijas durvis droši aizsargās jūs pret caurvējiem, putekļiem un smaržām.

  __

  Blīvētāja divi gumijas kontūri sekmē blīvai plātnes pieguļošanu pie kārbas.

  __

  Metāla ekscentriķis regulē atslēgu pieguļošanas blīvumu.un durvis atvēršanas vieglumu.

  Skaists izskats

  Pateicoties aizsardgajošu-dekoratīvo paneļu kolekcijai, jūsu Ultra-M durvis izskatīsies akurāti un estetiski visa ekspluatācijas perioda laikā.

  __

  Ultra-M sērijas durvis aizsardgajošu-dekoratīvo MDF paneļu kolekcija satur visbiežāk izplatītus zīmējumus un krāsas. Ultra-M durvis krāsu palete – tā ir 10 piekrāsas no “gaiša venge” līdz “venge nord”. Šās kolekcijas visi četri zīmējumi ir izturējusi laika pārbaudi un šodien ir pastavīgi pieprasīti.

  __

  Kolekcijas jaunums – štancēts zīmējums uz metāla. To var izmantot gan no “ielas”, gan no mājas puses.

  __

  Dekoratīvie paneli padarīs jūsu durvis par pievilcīgu interjera elementu. Un antivandāls polimēra-pulvera pārklājums, izturīgs pret fizisku ietekmi, aizsargās jūsu durvis no huligānu bojājumiem.