ULTIMATUM

Frēzēts dekoratīvs aizsargājošs 10 mm biezs panelis

Slieksnis no nerūsējoša tērauda

4 klases (augstākās) pretuzlaušanas un papildus drošības slēdzene

4 klases (augstākās) pretuzlaušanas un papildus drošības slēdzene

Iekaļamā nodrose cilindriskajai slēdzenei

Suvaldās slēdzenes atslēgas cauruma uzliktnis

Slēdzenes atvērums visas durvju vērtnes augstumā

U-veida stinguma ribas un horizontalās starplikas

Augsta blīvuma minerālā vate

Skaņas izolācijas papildus slānis

Nakts aizbīdnis

Siltināta kārba

 • Frēzēts dekoratīvs aizsargājošs 10 mm biezs panelis

 • Slieksnis no nerūsējoša tērauda

 • 4 klases (augstākās) pretuzlaušanas un papildus drošības slēdzene

 • 4 klases (augstākās) pretuzlaušanas un papildus drošības slēdzene

 • Iekaļamā nodrose cilindriskajai slēdzenei

 • Suvaldās slēdzenes atslēgas cauruma uzliktnis

 • Slēdzenes atvērums visas durvju vērtnes augstumā

 • U-veida stinguma ribas un horizontalās starplikas

 • Augsta blīvuma minerālā vate

 • Skaņas izolācijas papildus slānis

 • Nakts aizbīdnis

 • Siltināta kārba

  Stilīgs un moderns

  no 589 €
  PVN 21% iekļauts cenā

  Ultimatum sērija apvienoja dizaina eleganci un visu, kas vajadzīgs jlusu drošībai un komfortam. Izsmalcinātība un stils, kā arī modernais dizains un tehnoloģiskie risinājumi jūsu mājās aizsardzībai. Aizsargājies skaisti!

  Mans durvis ir tik skaists. Un tās ir svarīgi! Es skatos uz to vairākas reizes dienā. Un vēl tādu durvis ir patīkami atvērt draugiem un ģimenei. Tas aicina jūs:”Ienāk šā mājā, te priecājas par tevi!”

  • null
   Izsmalcināts un stilīgs dizains. Tiem, kas izvēlē ekskluzīvus drosmīgus lēmumus!
  • null
   Dzīvokļim un privātmājām. Ir iespēja uzstādīt uz robežas “iela-nams”.
  • null
   Maksimāla funkcionalitāte. Aizsardzība pret spēka un intelektuāla uzplēšanu, droša izolācija, vienkārtša kopšana.
  • null
   Neivainojamas bruņas Jūsu mājai! 110% pēc mehānisku un trieciena slodžu pretošanos Standarta.
  • null
   Divas drošības un izlaušanas pretestības 4. (augstākas) klases — suvalda un cilindra atslēgas.
  • null
   Noņemami aizsargajoši-dekoratīvi paneli. Jūsu durvis būs tāds, kuru jūs izvēlēsiet!

  Platformas apraksts

  Drošība

  Divas izlaušanas pretestības 4. (augstākas) klases atslēgas, pastiprināta ar cietības rāmi durvis plātne, pret noņemšanas rīheli, bruņoti uzliktni un durvis actiņa ar plašu apskata stūri — jūsu durvis ir maksimāli aizsargāts pret visām galvenēm intelektuālas atplēšanas un spēka izlaušanas metodēm.

  __

  Ultimatum durvis ir aprīkots ar atslēgu sistēmu «premium» klasi, kura sastāv no divām drošības un izlaušanas pretestības 4. (augstākas) klases atslēgām «Blockido», kuras tiek izgatavotās pēc speciāla pasūtījuma tikai «Torex» durvīm.

  __

  Ultimatum durvis ir iestādīti divu veidu – suvalda un cilindra atslēgas, tieši tāda kombinācija ir rekomendējama paaugstinātās drošības un izlaušanas pretestības nodrošināšanai.

  __

  Augšēja suvalda atslēga «BLOCKIDO L3» – ir aprīkots ar masiviem rīheliem Ø 18 mm. Apakšēja cilindra atslēga «BLOCKIDO С1» — ir pastiprināta ar iekšēju bruņotu uzliktni, aizsargājošu pret cilindra lauzumu un izurbšanu.

  __

  Slēdzenes tiek iepakotās rūpnīcas “Torex”drošības dienestā un uzplēstās personīgi ar pircēju pēc durvis uzstādīšanas — dublikāta izgatavošana ar krāpniekiem nav iespējama.

  __

  Pēc pretestības līmeņa pretešanas pret trieciena, statiskām un dinamiskām slodzēm Torex sērijas Ultimatum durvis būtiski pārsniedz Standarta prasības. Ultimatum durvis plātne sastāv no tērauda loksnes ar biezumu 1.8 mm ar integrētu cietības rāmi no speciāliem locījumiem, spēka elementiem un cietības rībam, kā arī tai ir atslēgu kabata pēc visa durvis augstuma.

  Silt- un trokšņizolācija

  Ultimatum durvis silts- un trokšņizolācijas sistēma pieder pie «premium» klases un pārsniedz augstākas klases prasības pēc Standarta.

  __

  Par galvenu izolātoru Ultimatum sērijas durvis kalpo paaugstināta blīvuma minerāla plāksne, kurai ir augsti silts- un trokšņizolācijas rādītāji.

  __

  Plātnes skaņsbsorbēšanas īpašību uzlabošanai starp cietības ribām un iekšējam dekoratīvam-aizsargājošam panelim ir ielikts papildus izolējošs slānis.

  __

  Durvis kārba arī ir siltināta ar minerālu plāksni.

  Aizsardzība pret smaržām un caurvējiem

  Blīvētāju dubulta kontura esamība (no kuriem viens – magnētisks), metāla ekscentriķis un pieduršanas regulēšana garantē augstu durvis hermētiskumu un aizsardzību pret caurvējiem, putekļiem un smaržām.

  __

  Dubultkonturu blīvētājs (magnētiskais uz durvis plātnes un gumijas uz kārba) sekmē visvairāk blīvu plātnes pieguļošanu pie kārbas.

  __

  Spraugas regulēšana ar ekscentriķi dod iespēju saglabāt blīvu durvis pieguļošanu pie kārbas visa ekspluatācijas perioda laikā.

  __

  Atsperu «aizkariņi» uz suvalda atslēgas cauruma atvēr atslēgas caurumus tikai kad slēdzene iekūst atslēgā. Tas garantē maksimālu aizsardzību pret putekļu un nepatīkamās smaržas iekļūšanu no ielas vai no kāpņutelpas.

  Skaists izskats

  Ultimatum sērija – tā ir dažada trend-apdaru kolekcija – no klasikas līdz «High Tech». Desmiti zimējumi un krāsu kombinācijas dos jūsu durvis individuālu veidu.

  __

  Liela zīmējumu izvēle (vairāk nekā 25 varianti) ir papildināts ar dažadu paleti – ne mazāk kā 20 dažu pārklajumu krāsu MDF paneļiem.

  __

  Plašs dekoratīvo paneļu sortiments. Pēc sava uzskata jūs varat izvēlēt modernus un modes «carga» paneļus no «Techno-C» kolekcijas vai paneļus ar moldingu un spoguļiem.

  __

  Nerūsējošā tērauda ieliktnis un stilīga furnitūra pabeidz Ultimatum durvis veidu kā īstu premium klases izstrādājumu.