Super Omega-7,8,9

Ārējā terauda loksne ,,

Otrā tērauda loksne*
*Super Omega8 и Super Omega9 sērijai

Durvju rāmja dziļums 120 mm ar stinguma ribām

Suvaldā 4.klases slēdzene

4.klases cilindriskā slēdzene

Nakts aizbīdnis

Durvju actiņa ar plašu pārredzamības leņķi

Siltinātājs- putu poliuretāns

Papildus izolācijas materiāls

Slieksnis no norūsējošā tērauda

Siltināta kārba (siltinātājs ir durvju komplektā)

 • Ārējā terauda loksne ,,

 • Otrā tērauda loksne*
  *Super Omega8 и Super Omega9 sērijai

 • Durvju rāmja dziļums 120 mm ar stinguma ribām

 • Suvaldā 4.klases slēdzene

 • 4.klases cilindriskā slēdzene

 • Nakts aizbīdnis

 • Durvju actiņa ar plašu pārredzamības leņķi

 • Siltinātājs- putu poliuretāns

 • Papildus izolācijas materiāls

 • Slieksnis no norūsējošā tērauda

 • Siltināta kārba (siltinātājs ir durvju komplektā)

  Jaunās paaudzes aizsargājošas durvis!

  no 460 € PVN 21% iekļauts cenā

  Sērija Super Omega -7,8,9 ir sērijas Super Omega turpinājums. Šīs durvis ir drošas, izturīgas un funkcionālas. Super Omega drīvokļa durvīs ir apvienots viss, kas nepieciešams patērētājam: izturīga vērtne no divām tērauda loksnēm, 4. klases pretuzlaušanas slēdzenes, aktuāls dizains.

  Šīm durvīm piemīt vēl augstāks drošības līmenis nekā Super Omega durvīm – augstāks skaņas un siltuma izolācijas līmenis. Tās droši aizsargās jūs un jūsu tuviniekus.

  • null
   Divas tērauda loksnes*. Maksimālā cietība, ilgizturība, pretošanās spēja spēka slodzēm. Rezultāts: paaugstināta aizsardzība pret uzlaušanu ar spēku. *Super Omega 7 durvis otrās loksnes vietā tiek nokomplektētas ar armētu resti.
  • null
   Izolējošu materiālu dubultslānis. Putu poliuretāns + papildus izolējošs materiāls. Rezultāts: mājoklī garantēts siltums un klusums.
  • null
   Divas 4.klases (augstākās) slēdzenes. Augšējā- suvaldā slēdzne Blockido L1 ar rīgeļiem, kas pastiprināti ar patentētu sistēmu „ Aizķere”. Rezultāts: paaugstināta aizsardzība pret uzlaušanu.
  • null
   Moderns dizains. Musdienīga apdare, aktuālas tekstūras, stikla un metāla inkrustācijas. Rezultāts: laba izvēle Jūsu interjeram.

  Platformas apraksts

  Drošums

  Divas tērauda loksnes, divas augstākās pretuzlaušanas klases slēdzenes, pastiprināta sistēma „Aizķere”, vērtne , kas pastiprināta ar stinguma ribu, pretnoņemšanas rīgeļi. Rezultāts: paaugstināta pretošanās spēka slodzēm, intelektuālām uzlaušanas metodēm. Dubultīga aizsardzība visos virzienos – parstiprinātas durvis. Jūsu tuvinieki un Jūsu īpašums droši aizsargāts!

  __

  Sērijas Super Omega 7,8,8 durvis aprīkotas ar premium klases slēdzenes sistēmu, kas sastāv no divām 4.klases pretuzlaušanas slēdzenēm. Maksimāli aizsargā no intelektuālās uzlaušanas un uzlaušanas ar spēku.

  __

  Iemontētas divas dažādu sistēmu slēdzenes (suvaldā un cilindriskā), kas maksimāli aizsargās jūsu durvis no uzlaušanas.

  __

  Atslēgas tiek iepakotas rūpnīcas Torex drošības dienesta uzraudzībā un tiek nodotas pircējam pēc durvju montāžas. Dublikātu izgatavošana nav iespējama.

  __

  Vērtne pastiprināta ar otru tērauda loksni*. Tas nodrošina papildus pretuzlaušanas līmeni, paaugstina stingumu un visas konstrukcijas izturību.

  *Super Omega 7 durvis otrās loksnes vietā tiek nokomplektētas ar armētu resti

  __

  Augšējā slēdzene «BLOCKIDO L1» – suvaldā sistēma, nokomplektēta ar sistēmu”Aizķere”, kas aizsargā durvis no uzlaušanas ar spiešanu. Apakšējā slēdzene- cilindriskā, BLOCKIDO С1 pastiprināta ar bruņotu uzliktni, kas pasargā no cilindra izurbšanas un pārlaušanas.

  __

  BLOCKIDO sistēmas slēdzenes tiek izgatavotas tieši Torex durvīm.

  __

  Šīs sērijas durvju vērtnes tiek izgatavotas no 1,2- 1,5 mm biezas tērauda loksnes, ar kārbas konstrukciju ar speciālu pastiprinošu stinguma ribu, kas atbilst augstākās izturības klases M1 prasībām.

  Siltuma un skaņas izolācija

  Siltuma un skaņas izolācijas sērijas Super Omega -7,8,9 durvis ir „standart +” sērijas durvis un pārsniedz augstākās klases standarta prasības

  __

  Siltuma un skaņas izolācijas pamatmateriāls – putu poliuretāns. Patentētas „Torex Isol” tehnoloģijas ļauj aizpildīt durvju vērtni neatstājot tajā tukšumus.

  __

  Skaņas slāpēšanai durvju vērtnē tiek iemontēta papildus izolējoša materiāla slānis.

  __

  Durvju kārba siltināta ar minerālo vati.

  Lieliski aiztur smakas un aizsargā no caurvējiem

  Dubultās blīvuma kontūras (viena ko kurām – magnēta), metāla ekscentrs un durvju regulējamā piedurlīste garantē hermētisku durvju piekļāvumu, aizsargā no caurvējiem, putekļiem un smakām.

  __

  Dubultās blīvuma kontūras (magnēta durvju vērtnē un gumijas durvju kārbā) ļauj sasniegt maksimālu duvju vērtnes un kārbas piekļāvumu.

  __

  Iespēja veikt ekscentra atstarpes regulēšanu ļauj saglabāt ciešu duvju vērtnes un kārbas piekļāvumu visā durvju ekspluatācijas laikā

  Glīts ārējais izskats

  Interesants krāsu, tekstūras, hromētu un stikla vitrāžu saskaņojums.
  Katras šīs sērijas durvis ir lielisks risinājums Jūsu interjerā!

  __

  4 ārējās apdares veidi, tai skaitā VDM – telpiskā tekstūra uz 1,5 mm biezas tērauda loksnes.

  __

  Iekšējā apdare vispieprasītākajos toņos- Venge un Baltais perlamutrs.

  __

  Modelī Super Omega 9 iekšējā apdare – 10 mm biezs MDF panelis.

  __

  Metāla un stikla inkrustējums padara Jūsu durvis modernas un stilīgas.

  __

  Pasūtot durvis, Jūs varat pasūtīt arī papildus aksesuārus. Tie ir izgatavoti no kvalitatīviem un pēc krāsas pieskaņotiem materiāliem. Pateicoties tam, Jūsu interjeram ir pabeigts izskats, paaugstināsies skaņas un siltuma izolācijas līmenis, bet durvju aile ilgi saglabās savu izskatu.