SUPER-DELTA

Vērtnes iekšējais pildījums – putu poliuretāns

2. klases aizsardzību slēdzene

4. klases aizsardzību slēdzene

Izolācijas materiala papildslānis

Plaša durvju apmale

Stinguma sija vērtnes perimetrā

Vērtnes biezums – 70 mm.

Gumijas blīvējuma kontūrs perimetrā

Gumijas blīvējuma vērtnes kontūrs

Šķirta tipa furnitūra

Metala ekscentriķis

 • Vērtnes iekšējais pildījums – putu poliuretāns

 • 2. klases aizsardzību slēdzene

 • 4. klases aizsardzību slēdzene

 • Izolācijas materiala papildslānis

 • Plaša durvju apmale

 • Stinguma sija vērtnes perimetrā

 • Vērtnes biezums – 70 mm.

 • Gumijas blīvējuma kontūrs perimetrā

 • Gumijas blīvējuma vērtnes kontūrs

 • Šķirta tipa furnitūra

 • Metala ekscentriķis

  Praktisks un pieejams

  no 394 €
  PVN 21% iekļauts cenā

  Praktiskums, pieejamība un estētika ir Super Delta sērijas galvenās priekšrocības. Tas ir augstās kvalitātes durvis ar labām atslēgām, kas būs piemērots jūsu interjeram.

  Manai ailei ir grūti izvēlēt gatavu durvis. To izstrādāt lūdz galam ers negribēju – tās ir diezgan smags darbs. Bet maksāt par durvis izgatavošanu pēc pasūtījuma arī negribēju. Super Delta man kļuva par optimālu lēmumu – tam ir plaša izmēru līnija, bet papildus maksa par nestandartu izmēru nav vajadzīga.

  • null
   Visi izmēri pa vienu cenu. Jums nevajag pārmaksāt par nestandarta izmēra durvis.
  • null
   Zīmējumu un dekoratīvo pārklājumu plaša izvēle iekšējam panelim. Savs Super Delta būs atrādīts katram interjeram!
  • null
   Praktisks antivandāls polimēra-pulvera pārklājums. Jūsu durvis ilgi saglabās savu izskatu un nepiesaistīs lieku uzmanību.

  Platformas apraksts

  Drošība

  Super Delta ir aprīkots ar atslēgas sistēmu “standart+». Pamata izlaušanas pretestības augstākas (4.) klases atslēga, papildus izlaušanas pretestības 2. klases atslēga, durvis plātne ar speciālo pastiprinājošo locījumu, nakts aizbīdnis, masīvi pret noņemšanas rīheli un durvis actiņa ar plašu apskata stūri — jūs esat zem drošas aizsardzības.

  __

  Cilindra atslēga “premium” – «BLOCKIDO С1». Ar tādu pašu atslēgu un bruņotu uzliktni ir komplektēti Super Omega durvis.

  __

  Slēdzenes tiek iepakotās rūpnīcas “Torex”drošības dienestā un uzplēstās personīgi ar pircēju pēc durvis uzstādīšanas — dublikāta izgatavošana ar krāpniekiem nav iespējama.

  __

  Super Delta sērijas durvis uzstādītās divu veidu — suvalda un cilindra atslēgas: tieši tāda kombinācija ir rekomendējama paaugstinātās drošības un izlaušanas pretestības nodrošināšanai.

  __

  Pa visu plātnes un kārbas perimetru atrodas cpeciāli cietības locījumi. Viņi apaugstinā konstrukcijas drošību un uzlabo pretešanu pret trieciena, statiskām un dinamiskām slodzēm.

  __

  Otra atslēga – «POLICE-S», suvalda, drošības un izlaušanas pretestības 2. klases atslēga. Atslēgas prototips bija plaši izmantots «autozakos» un saņēma titulu «labākā policijas atslēga Eiropā». Izturības pret atplešanu ar mūķizeriem rādītāji pārsniedz 2. klasi.

  __

  Super Delta durvis plātne sastāv no tērauda loksnes ar 1.2-1.5 mm biezumu, tai ir kārbveida konstrukcija ar speciālu pastiprinājošu locījumu — tās viss nodrošina atbilstību augstākas izturības klasei pēc Standarta.

  Silt- un trokšņizolācija

  Super Delta durvis silt- un skaņizolācijas sistēma pieder pie “standart+” klases un pārsniedz Standarta augstākas klases prasībās.

  __

  Kā silt- un skaņizolācijas materiāls tiek izmantots putu poliuretāns (PPU) ar tehnoloģiju «TOREX ISOL».

  __

  Durvis izolējošu īpašību uzlabošanai komplektācijā tiek iekļauti papildus skaņabsorbējošs slānis un siltināta kārba. Ir iespējams sasniegt vēl labāku silt- un trokšņizolāciju, ja uzstādīt ārēju un iekšēju dekoratīvos paneļus.

  Aizsardzība pret smaržām un caurvējiem

  Blīvētāju dubulta kontura esamība (no kuriem viens – magnētisks), metāla ekscentriķis un pieduršanas regulēšana garantē augstu durvis hermētiskumu un aizsardzību pret caurvējiem, putekļiem un smaržām.

  __

  Dubultkonturu blīvētājs (magnētiskais uz durvis plātnes un gumijas uz kārba) sekmē visvairāk blīvu plātnes pieguļošanu pie kārbas.

  __

  Spraugas regulēšana ar ekscentriķi dod iespēju saglabāt blīvu durvis pieguļošanu pie kārbas visa ekspluatācijas perioda laikā.

  Skaists izskats

  Super Delta durvju aizsargājošu-dekoratīvo paneļu kolekcija sastāv no populārākām šodien zīmējumiem. Dekoratīvi paneli palīdzēs izvēlēt durvis jebkūram interjeram. Pateicoties antivandālam pārklajumam no ārējas puses durvis saglabās pievilcīgu izskatu visa ekspluatācijas perioda laikā.

  __

  Super Delta durvju aizsargājošu-dekoratīvo paneļu kolekcijā ir 11 sevi ierekomendējoši dizaini, no «glūdam» paneļiem līdz «klasikas» un «Techno». Galīgu pārklājumu krāsu rinda sastāv no 8 visvairāk pieprasītu krāsu.

  __

  Kolekcijas jaunums – štancēts zīmējums uz metāla! Iepriekš Super Delta sērijā durvju ārēja puse bija tika izpildīta tikai no glūdas tērauda loksnes. Izvēlējiet modes jaunumu!

  __

  Lai uzlabot ieejas durvis funkcionalitāti un padarīt priekštelpu mājīgu, var pasūtīt spoguli uz plātnes iekšpuses.