PROFESSOR 3

Ārējais dekoratīvi aizsargājošš 10-16 mm biezs panelis

Aukstvelmētais tērauds 2 mm

Siltuma un skaņas izolators 3 mm biezs izolons

Siltuma un skaņas izolators 55 mm bieza minerālā vate

Siltuma un skaņas izolators 2 mm biezs korķis

Iekšējais dekoratīvi aizsargājošš 10-16 mm biezs panelis

Papildus aizslēgšanas punkts

Papildus aizslēgšanas punkts

Pretuzlaušanas ieliktnis (granīta betons)

Papildus 2 mm bieza tērauda loksne

Cilindriskās slēdzenes serdenes uzliktnis no bruņotas plātnes

Pastiprināta slēdzenes kārba

Nakts aizbīdnis

Apakšējā cilindriskā slēdzene

Augšējā slēdzene Blockido L3S

Bruņota plātne

Aizsargaizlaidne

 • Ārējais dekoratīvi aizsargājošš 10-16 mm biezs panelis

 • Aukstvelmētais tērauds 2 mm

 • Siltuma un skaņas izolators 3 mm biezs izolons

 • Siltuma un skaņas izolators 55 mm bieza minerālā vate

 • Siltuma un skaņas izolators 2 mm biezs korķis

 • Iekšējais dekoratīvi aizsargājošš 10-16 mm biezs panelis

 • Papildus aizslēgšanas punkts

 • Papildus aizslēgšanas punkts

 • Pretuzlaušanas ieliktnis (granīta betons)

 • Papildus 2 mm bieza tērauda loksne

 • Cilindriskās slēdzenes serdenes uzliktnis no bruņotas plātnes

 • Pastiprināta slēdzenes kārba

 • Nakts aizbīdnis

 • Apakšējā cilindriskā slēdzene

 • Augšējā slēdzene Blockido L3S

 • Bruņota plātne

 • Aizsargaizlaidne

  Biznesa klases durvis!

  no 871.-
  PVN 21% iekļauts cenā

  ТМ «Professor» ieejas durvis — tās ir labāku ideju un risinājumu iemiesojums, kuri šodien eksistē biznesa klases durvis jomā no kompānijas Torex. Tie atbilst visām drošības, estētikas un komforta prasībām.

  Es nepieradu pie kompromisa. Manā mājā viss jābūt vislabākāis. Maksimāla funkcionalitāte, respektabls dizains, jaunākās tehnoloģijas un 100-procentīga drošībai manai ģimenei – saskaņā ar šiem kritērijiem es izvēlēju durvis ТМ «Professor». Tā ir veiksmīga cilvēka izvēle. .

  • null
   Respektabls dizains. Plaša modeļu TM “Professor” izvēle apmierinās pat prasīgāko pircēju estētiskus velējumus.
  • null
   Teicams risinājums ārpilsētās mājai. TM “Professor” durvis var izturēt smagākus klimatiskus apstākļus, kontrastus un temperatūras izmaiņas.
  • null
   Vairāko slāņu šķirta noslēgšanas sistēma uz «premium+» klases atslēgu sistēmas pamata.
  • null
   Durvis ar elektroniskiem komponentiem un gaismas furnitūru – inovācijas ieejas durvbis jomā.
  • null
   “Torex” izgatavoto metāla durvju «elite». Kalpošanas termiņš – ne mazāk kā 20 gadi.

  Platformas apraksts

  Drošība

  Jūsu mājas aizsardzībai TM “Professor” durvis ir realizēts princips: durvis aizsargā atslēgas, atslēgas aizsargā durvis. Šī pieeja maksimāli apgrūtinā nesankcionētu iekļūšanu. Aiz TM “Profesors” durvis jūs esat drošibā pateicoties daudzlīmeņu aizsardzības sistēmu.

  __

  Pēc pretestības līmeņa pret trieciena, statiskām un dinamiskām slodzēm Torex sērijas TM “Professor”durvis būtiski pārsniedz Standarta prasības.

  __

  Pretizlaušanas ieliktnis kavē durvis izlaušanu ar spēka ietekmi uz atslēgas zonu. Šis ieliktnis sastāv no vairāko materiālu slāņu ar dažādām fiziskām īpašībām. Kopējais biezums – 15,5 mm.

  __

  Papildus, noslēdzot apakšēju atslēgu, tiek bloķēts augšējas atslēgas caurums ar speciālu tērauda plāksni 2 mm biezuma.

  __

  Slēdzenes tiek iepakotās rūpnīcas “Torex”drošības dienestā un uzplēstās personīgi ar pircēju pēc durvis uzstādīšanas — dublikāta izgatavošana ar krāpniekiem nav iespējama.

  __

  Ieejas durvis «Professor» pēc jūsu izvēles tiek komplektēti gan ar atslēgām «Blockido», kurus izgatavo uzticīgi ražotāji speciāli Torex kompānijai, gan ar visā pasaulē zināmām Itālijas atslēgām CISA.

  __

  TM “Professor”durvis uzstādītās divu veidu – suvalda un cilindra atslēgas: tieši tāda kombinācija ir rekomendējama paaugstinātās drošības un izlaušanas pretestības nodrošināšanai.

  Silt- un trokšņizolācija

  ТМ «Professor» durvis ir izmantota inovatīva tehnoloģija «silts klusums». Vairāki dažado materiālu slāņi, no kuriem sastāv durvis plātne, dod tam teicamas trokšn- un siltizolācijas īpašibas.

  __

  Trīs dažadi pēc fiziskām īpašibām silts- un skaņizolācijas materiāli un dekoratīvi-aizsargājoši paneli izveido slāni ar kopēju biezumu no 72 līdz 98 mm ar optimālām izolācijas raksturlilknēm. Tāda sustēma strādā labāk nekā plastikāta logs pēc trokšņabsorbēšanas 1,5 reizes, bet pēc siltuma vadītspējas – 30 reizes.

  __

  5 pārrāvumi starp siltināšanas slāņiem dzēš skāņu vilni un likvidē «aukstuma tiltiņus». Izolona slānis, kurš iet pa visas durvis plaknes, dalēji dzēš vibrācijas skaņus un aizsargā no aukstuma. Korķa slānis pa visas durvis plaknes (viens no labākiem skaņ- un siltizolātoriem, kuru lieto, tsk., kosmiskā rūpniecībā) dzēš visus skaņu veidus un izolē cietības ribas no iekšēja aizsargājoša-dekoratīva paneļa.

  __

  Par galvenu izolātoru ТМ «Professor» durvis kalpo minerāla plaksne no paaugstināta blīvuma bazalta, kurai ir vissaugstākie silts- un trokšņizolācijas rādītāji.

  __

  Durvis kārba ir siltināta ar augsta blīvuma minerālu plaksni.

  Aizsardzība pret smaržām un caurvējiem

  Blīvētāju dubulta kontura esamība (no kuriem viens – magnētisks), metāla ekscentriķis un pieduršanas regulēšana garantē augstu durvis hermētiskumu un aizsardzību pret caurvējiem, putekļiem un smaržām.

  __

  Dubultkonturu blīvētājs (magnētiskais uz durvis plātnes un gumijas uz kārba) sekmē visvairāk blīvu plātnes pieguļošanu pie kārbas.

  __

  Spraugas regulēšana ar ekscentriķi dod iespēju saglabāt blīvu ТМ «Professor» durvis pieguļošanu pie kārbas visa ekspluatācijas perioda laikā.

  __

  Atsperu «aizkariņi» uz suvalda atslēgas cauruma atvēr atslēgas caurumus tikai kad slēdzene iekūst atslēgā. Tas garantē maksimālu aizsardzību pret putekļu un nepatīkamās smaržas iekļūšanu no ielas vai no kāpņutelpas.

  Respektabls izskats

  ТМ «Professor» durvis— tās ir respektabilitāte, kura atspoguļojas visā plašā dizaina un funkcionalitātes risinājumu spektrā, krāsu kombināciju un apdaru dažādībā, kā arī katrā detaļā.ТМ.

  __

  Dažādi iekšējo un ārējo apdaru veidi ļauj izvēlēt durvis jebkuram interjeram.

  __

  Durvis apdarei tiek izmantotās MDF, PVH pārklājumi, finieris, spoguli. Dekoratīvo paneļu biezums no 10 līdz 16 mm.

  __

  Nerūsējošā tērauda ieliktnis un stilīga furnitūra pabeidz TM “Professor”durvis veidu kā īstu premium klases izstrādājumu.