Stilīgi un mūsdienīgi

Sērija Ultimatum sevī ietver dizaina eleganci un visu, kas nepieciešams Jūsu drošībai un komfortam. Izsmalcinātība un stils, kā arī mūsdienīgi konstrukciju un tehniskie risinājumi Jūsu māju aizsardzībai. Esi skaisti aizsargāts!

Manas durvis ir tik skaistas. Un tas ir svarīgi! Es taču uz tām skatos daudzas reizes dienā. Kā arī šādas durvis ir patīkami atvērt saviem draugiem un tuviniekiem. Tās aicina “Ienāc šinīs mājās, šeit par Tevi priecāsies!”

“Manas durvis ir tik skaistas. Un tas ir svarīgi! Es taču uz tām skatos daudzas reizes dienā. Kā arī šādas durvis ir patīkami atvērt saviem draugiem un tuviniekiem. Tās aicina “Ienāc šinīs mājās, šeit par Tevi priecāsies!””

Drošība

Divas 4.(augstākās) klases pretuzlaušanas aizsardzības slēdzenes, stiprinātas ar rāmi, pretnoņemšanas rīgeļi, bruņu slēdzeņu uzlikas, durvju actiņa ar plašu apskates loku – Jūsu durvis ir maksimāli aizsargātas no visām intelektuālās un spēka uzlaušanas pamatmetodēm.

Durvis Ultimatum ir aprīkotas ar premium klases slēdzeņu mehānismu, kas sastāv no divām 4. (augstākās) klases pretuzlaušanas un drošības aizsardzības «Blockido» slēdzenēm, kuras tiek ražotas pēc īpaša pasūtījuma, ekskluzīvi “Torex” durvīm.


Durvīs Ultimatum ierīkotas divu tipu slēdzenes: suvaldās un cilindriskās, tieši šāds salikums tiek rekomendēts pret uzlaušanu un paaugstinātai drošībai.


Augšējā “BLOCKIDO L3” suvaldā slēdzene aprīkota ar masīviem Ø 18мм rīgeļiem. Apakšējā “BLOCKIDO С1” cilindriskā slēdzene ir stiprināta ar iegriezto bruņu uzliku, kas aizsargā slēdzenes mehānismu no uzlaušanas un cilindra izurbšanas.

Atslēgas iepako rūpnīcas “Torex” drošības dienests un iepakojumu atver tikai pats pircējs pēc durvju uzstādīšanas – kopijas izgatavošana nav iespējama.


Pēc trieciena, dinamiskas un statiskas slodzes pretestības rādītājiem, Torex Ultimatum sērijas durvis ievērojami pārsniedz standarta prasības. Ultimatum durvju vērtne sastāv no 1,8 mm biezas tērauda loksnes ar integrētu stingruma rāmi ar īpašiem locījumiem, stiprinājuma ribām, un tam ir arī slēdzenes kabata visā durvju augstumā.

Siltuma-trokšņa izolācija

Ultimatum durvju siltuma-trokšņa izolācijas sistēma ietilpst premium klasē un pārsniedz augstākās standarta prasības.

Kā galvenais izolators Ultimatum  sērijas durvīs ir paaugstināta blīvuma minerālu plāksne, kurai ir augsti siltuma-trokšņa izolācijas rādītāji.

 

Durvju vērtnes skaņu izolēšanas īpašību uzlabošanai starp stiprinājumiem un iekšējo dekoratīvi aizsargājošo paneli tiek uzlikts papildu izolācijas slānis.

Arī durvju kārba ir siltināta ar minerālplāksni.

Aizsardzība no smakām un caurvēja

Tā kā durvīm ir divkāršais kontūru blīvējums (viena no tām ir magnētiska) un speciāla odere ar atsperu “aizkariņiem” uz suvaldās slēdzenes, tiek nodrošināts durvju maksimāls hermētiskums un aizsardzība no caurvēja, putekļiem un smakām.

Divkāršais kontūru blīvējums (magnētiskā uz durvju vērtnes un gumija uz kārbas) nodrošina blīvu durvju piekļāvumu pie kārbas.

Ekscentriskā atstatuma pielāgošana ļauj uzturēt Ultimatum durvju ciešu piekļāvumu pie kārbas visu to ekspluatācijas laiku.

Atsperu “aizkariņi” uz suvaldās slēdzenes to atver tikai tad, kad atslēga nonāk slēdzenē. Tas garantē maksimālu aizsardzību pret putekļiem un nepatīkamām smakām no ielas vai kāpņu telpas.

Skaists ārējais izskats

Sērija Ultimatum – tā ir trendīgāko apdaru daudzveidīga kolekcija – no klasiskām līdz “High Tech”. Zīmējumu un toņu desmiti Jūsu durvīm piešķir individuālu veidolu.

Liela zīmējumu izvēle (vairāk kā 25 varianti) papildināta ar plašu krāsu paleti – vismaz 20 dažādu krāsu pārklājumu iespējas uz MDF paneļiem.

Plašs dekoratīvo paneļu asortiments. Varēsiet izvēlēties mūsdienīgus un modernus paneļus no “Techno-C” kolekcijas vai paneļus ar veidņiem un spoguļiem pēc saviem ieskatiem.

Nerūsējošā tērauda slieksnis un stilīgais aprīkojums pilnveido Ultimatum durvis kā patiesu premium klases izstrādājumu.

Izmeklēts stils un dizains. Tiem, kuri izvēlas ekskluzīvus un drosmīgus risinājumus!

Dzīvoklim un privātmājai. Iespējama uzstādīšana uz ielas-mājas robežas.

Maksimāla funkcionalitāte. Aizsardzība pret spēka un intelektuālo uzlaušanu, droša izolācija, viegla kopšana.

Necaursitamas bruņas Jūsu mājām! 110% pretestības standarts pret mehānisku un trieciena slodzi.

Divas 4. (augstākās) klases pretuzlaušanas aizsardzības slēdzenes: suvaldā un cilindriskā.

Noņemams aizsarg-dekoratīvais panelis. Jūsu durvis būs tādas, kādas izvēlēsieties Jūs pats!

Tehniskais raksturojums

Apdares krāsa

Hroms, Blockido DUO divsistēmu, pārkodējamā, ar 4. klases uzlaušanas pretestību. Kā arī Pretnoņemšanas rīgeļi, deviators, trīs blīvējuma kontūri, metāla ekscentriķis, actiņa ar metāla aizvērtni un plašu apskates loku, un uzliekams nerūsējošā tērauda slieksnis.

Ārējās apdares tips

MDF panelis ar PVC pārklājumu

Ārējas apdares krāsa

PVC Betons pelēks

Ārējās apdares zīmējums

HT-1

Iekšējās apdares tips

MDF panelis ar PVC pārklājumu

Iekšējās apdares krāsa

PVC Betons pelēks

Iekšējās apdares zīmējums

HT-1

Šīs sērijas durvju katalogs