Divas viras ar gultņiem

Siltināta kārba

Trīs siltināšanas kontūri

Dekoratīvais MDF panelis 22 mm

Atslēga 3B 8-8G/15

Nakts aizbīdnis

Kārbas termoatstarpe

Atslēga CRIT

Viras siltinājums – putu poliuritāns.

Virsslānis – tērauds 1.2 mm

Nerūsējošā tērauda slieksnis

 • Divas viras ar gultņiem

 • Siltināta kārba

 • Trīs siltināšanas kontūri

 • Dekoratīvais MDF panelis 22 mm

 • Atslēga 3B 8-8G/15

 • Nakts aizbīdnis

 • Kārbas termoatstarpe

 • Atslēga CRIT

 • Viras siltinājums – putu poliuritāns.

 • Virsslānis – tērauds 1.2 mm

 • Nerūsējošā tērauda slieksnis

  Stilīgas termodurvis tiem, kas izvēlas labāko!

  Snegir Cottage ir durvis ar termisko spraugu, kas veidos Jūsu mājas stilu. Maksimālie siltumizolācijas rādītāji * apvienojumā ar stilīgu dizainu. Kolekcijā ir stiklotas durvis, kuru izstrādes pamatā ir labāko Eiropas ieejas durvju dizaina piemēri.

  Pateicoties īpašai konstrukcijai un daudzslāņu durvju vērtnes pildījumam, sērijas durvis būs efektīvas pat tajos reģionos, kur ziemā temperatūra pazeminās līdz -60 °C **. Tas nozīmē, ka pat tālajos ziemeļos Snegir Cottage palīdzēs Jūsu mājās radīt mājīgu atmosfēru.

  * Starp Torex durvīm

  ** Ar relatīvo mitrumu telpā ne vairāk kā 60%. Paaugstināts gaisa mitrums ir raksturīgs telpām, kurās ir traucēta ventilācija (nav regulāras gaisa pieplūdes un / vai aizplūšanas), netiek veikta regulāra vēdināšana. Kā arī mitrums telpā palielinās, iztvaicējot lielu daudzumu šķidruma (pirtī, virtuvē, pie cauruļu plīsumiem utt.).

  Termiskā sprauga

  Lai Jūsu mājās saglabātu siltumu, nepietiek ar labiem logiem un biezām sienām. Ir nepieciešams, lai arī durvīm būtu augsts siltumizolācijas līmenis. Tam ir obligāts priekšnoteikums – termiskā sprauga, kas izvietota durvju konstrukcijā. Durvis sargās Jūsu privātmāju  no saliem un kondensāta.

  Snegir Cottage sērijas durvīs termiskā sprauga atrodas gan kārbā, gan durvju vērtnē. Durvju kārbā ir izolācijas slānis, kas atrodas starp kārbas ārējo un iekšējo daļu. Termiskā sprauga vērtnē to sadala ārējā un iekšējā daļā. Iekšējā daļa neizlaiž siltumu no Jūsu mājas, bet ārējā daļa neļauj aukstumam iekļūt no ārpuses. Tādējādi konstrukcija aizsargā visu ieejas daļu.

  Durvis Snegir Cottage veiksmīgi pretojas sliktiem laikapstākļiem un aizsargā no sala. Tas nozīmē, ka Jūsu mājās ir komfortabli un silti!

  Aizsardzība no caurvēja

  Lai Jūsu mājās vienmēr būtu komfortabli, ārdurvīm ir jāaiztur ne tikai sals, augsts gaisa mitrums un temperatūras krišanās, bet arī jāaizsargā no caurvēja. Šim nolūkam durvīs Snegir Cottage ir paredzētas 3 blīvējuma kontūras.

  Divas blīvējuma kontūras atrodas uz durvju kārbas, trešā blīvējuma kontūra atrodas uz vērtnes. Tās nodrošina maksimālu hermētiskumu un aizsargā Jūsu māju no caurvēja, nepatīkamām smakām un putekļiem.

  Jums tas nozīmē paaugstinātu komfortu!

  Stilīgs izskats

  Durvis Snegir Cottage no pārējās kolekcijas atšķiras ar savu dizainu. Durvju dizains ir spējīgs rotāt lauku māju, vasarnīcu un pilsētas māju. Jūsu uzmanībai tiek prezentēti modeļi ar stikla lodziņiem. Divi no pieciem izstrādātajiem dizainiem izveidoti, balstoties uz klasiskajām itāļu un angļu durvīm, vēl trīs dizainos ir jūtama ietekme no šobrīd Eiropā populārā minimālisma virziena.

  Stiklotas ieejas durvis ir lielisks risinājums, jo stikls ir ne tikai skaists dekoratīvs elements, tas ļauj no mājas redzēt visu, kas notiek uz ielas. Un caur to gaisma iekļūst ieejas zonā. Jūs varat iegādāties ne tikai standarta komplektācijas durvis. Pēc klienta pieprasījuma ražotājs Torex ārdurvīm Snegir Cottage uzstādīs ložu necauršaujamā stikla paketi. Jā, mums ir šādas iespējas! Elegants ārējais izskats tiks papildināts ar nerūsējošā tērauda slieksni.

  Snegir Cottage sērijas durvis padarīs Jūsu māju ne tikai siltu, bet arī skaistu!

  Modeli izstrādāja Torex speciālisti izmantošanai īpaši sarežģītos laikapstākļos (sk. rakstu “Ekspluatācijas noteikumi …). Termiskā sprauga atrodas gan vērtnē, gan durvju kārbā. 3 blīvējuma kontūras, 3 vērtnes un kārbas savienojuma kontūras, 3 siltumizolācijas materiālu slāņi, vērtnes biezums līdz 118 mm. Tā rezultātā metāla konstrukcija tiek aizsargāta pret sasalšanu.

  Jūsu mājā būs silti

  Termiskā sprauga durvju vērtnē to sadala divās daļās – ārējā un iekšējā. Pirmā aukstumu nelaiž iekšā, otrā aiztur siltumu mājas iekšpusē. Tiek izslēgta temperatūras “sadursme” un durvju aizsalšana!

  Durvis Snegir Cottage pasargās Jūs no sliktiem laikapstākļiem

  Snegir Cottage izmanto modernas tehnoloģijas, sagatavojot metālu krāsošanai. Uz tērauda sagatavēm – kārbas un vērtnes – tiek izsmidzināts uz cirkonija bāzes veidots savienojums, kas palielina metāla pretkorozijas īpašības. Turklāt, to uzklājot, tiek uzlabota krāsvielas saķere ar metālu.

  Jūsu durvis izskatīsies cienījami pat tad, ja tiks lietotas sarežģītos laikapstākļos

  Apdares paneļu un metāla gala apdarei tiek izmantoti vadošo Eiropas ražotāju krāsu un polimēru pulvera pārklājumi. To priekšrocības ir noturība dažādos laika apstākļos, augsta saķere ar virsmu, izturība pret izbalēšanu un bagātīga pigmentācija.

  Jūsu durvis ilgu laiku saglabās estētisku izskatu!

  Durvis Snegir Cottage ir aprīkotas ar slēdzeņu sistēmu, kas darbosies arī tad, ja to iekšpusē nokļūst mitrums. Tas nozīmē, ka Jums tās nebūs jāatkausē pat stipru salu gadījumā. Abas slēdzenes, saskaņā ar normatīvu prasībām, pieder pie augstākā uzticamības un pretuzlaušanas aizsardzības līmeņa.

  Jūsu durvis Jums atvērsies vienmēr!

  Šīs sērijas durvīm ir pieejama plaša apdares krāsu palete: 5 metāla, 9 lakas krāsas, ekskluzīvas TOREXWOOD apdares un 19 krāsas CORTOREX un PVC plēves iekšējiem paneļiem.

  Jūs atradīsiet krāsu salikumu, kas būs piemērots Jūsu mājām.

  Ekskluzīvi risinājumi

  Snegir Cottage kolekcijā ir klasiskā dizaina modelis, kas izgatavots no materiāla TOREXWOOD. Šis materiāls ir īpaši paredzēts lietošanai mitros apstākļos. Tas izceļas ar augstu izturību pret mitrumu un pret plaisāšanu. TOREXWOOD ražošanā tiek izmantota Gabonas / Okume koksne. Paneļa ārējā puse ir pārklāta ar vielu, kas tam piešķir papildu ūdens atgrūšanas īpašības.

  Dabiskā koka struktūra, kas raksturīga TOREXWOOD, katram durvju dizainam piešķirs unikalitāti. Tas lieliski saskan ar klasiskajiem modeļiem un rotāts lauku māju un vasarnīcu. Durvis ar šādu dekoru ir risinājums tiem, kam patīk “vintage” dizains apvienojumā ar mūsdienu tehnoloģijām.

  Snegir Cottage – stilīgas durvis Jūsu mājām!

  Uzticama aizsardzība

  Durvis Snegir Cottage ir aprīkotas ar divām suvaldām slēdzenēm ar atsperu “aizkariņiem”:

  • Augšējā slēdzene – suvaldā, 4. (augstākās) klases pretuzlaušanas aizsardzība.
  • Apakšējā slēdzene – suvaldā, 2. klases pretuzlaušanas aizsardzība.

  Šāda slēdzeņu sistēma droši aizsargā durvis no visām intelektuālās atvēršanas un spēka uzlaušanas pamatmetodēm. Rezultāts ir augsta līmeņa aizsardzība Jums un Jūsu īpašumam.

  Slēdzenes atsperu “aizkariņi” tiek atvērti tikai tad, kad atslēga nonāk slēdzenē. Aukstums un caurvējš netiks cauri un slēdzene neaizsals!

  Tehniskais raksturojums

  Apdares krāsa

  Hroms, Blockido DUO divsistēmu, pārkodējamā, ar 4. klases uzlaušanas pretestību. Kā arī Pretnoņemšanas rīgeļi, deviators, trīs blīvējuma kontūri, metāla ekscentriķis, actiņa ar metāla aizvērtni un plašu apskates loku, un uzliekams nerūsējošā tērauda slieksnis.

  Ārējās apdares tips

  MDF panelis ar PVC pārklājumu

  Ārējas apdares krāsa

  PVC Betons pelēks

  Ārējās apdares zīmējums

  HT-1

  Iekšējās apdares tips

  MDF panelis ar PVC pārklājumu

  Iekšējās apdares krāsa

  PVC Betons pelēks

  Iekšējās apdares zīmējums

  HT-1

  Šīs sērijas durvju katalogs